niedziela, 21 września 2014

Plan na 101 dni. Dzień 1.

Witam :)
Ohhh tak strasznie dawno mnie tu nie było. Bardzo dużo zmieniło się od tego czasu, minął rok, skończyłam studia (I stopień), przeżyłam wiele wzlotów i upadków, nauczyłam się wielu nowych rzeczy i.... bardzooo dużo przytyłam... Cóż przez ten rok zupełnie wypadłam z zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń. Oczywiście bardzo negatywnie odbiło się to na moim zdrowiu, psychice i wyglądzie.  To chyba dobry moment, żeby coś zmienić. Według moich wyliczeń zostało dokładnie 101 dni do Sylwestra. Dlatego zaczynam Plan  na 101 dni. Cel: utrata 13kg, poprawa kondycji, samopoczucia i powrót do starych, ulubionych ubrań (które są niestety za małe). 

Dla ułatwienia podzielę ten czas na tygodnie. W każdym tygodniu będę realizować małe cele tygodniowe, które będą małymi kroczkami do lepszego życia :) Jutro wstawię też tabelkę z wymiarami i wagą. Co tu dużo mówić, zaczynamy :)

PLAN NA TYDZIEŃ 1:

Dieta
Sport
Rozwój
4 posiłki dziennie
min 5 treningów z wyzwania Tipsy
Przeczytać dowolną książkę
Jeść co 3h
3x 1,5h na jazdy na rowerze
7 x 30min nauki włoskiego
Codziennie wypić min. 1,5l wody  
3 x spacer (min 1h)
3x obejrzeć dowolny program lub serial po angielsku
Codziennie wypić 2 kubki zielonej herbaty 
7x 30 min hula hop


A tutaj mój aktualny plan treningowy: Klik5 komentarzy:

 1. Oooo wreszcie się Ciebie tu doczekałam :) Trzymam mocno kciuki i czekam na dalsze posty. Pamiętaj, że wiele z nas dąży do zmian i zdrowszego stylu życia, więc możemy liczyć na swoje wsparcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem z Tobą. Czekam na kolejne posty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za udane zrealizowanie planów. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia i zrealizowania planu ;) Na pewno się uda! :) Można później też wskoczyć w Dresy i troszkę pobiegać :)

  OdpowiedzUsuń