niedziela, 12 sierpnia 2012

Dzień 12/31

Dziękuje Wam serdecznie za komentarze;* To bardzo miło, że czytacie i mnie wspieracie;* Wiem już dlaczego było mi ostatnio, aż tak trudno - @ dziś nadeszła z wielkim i uciążliwym bólem brzucha;( Eh na szczęście u mnie te dni trwają wyjątkowo krótko i przeważnie nie są bardzo utrudniające życia. Także mam nadzieję, że w tym miesiącu nie będzie niespodzianek.

Z dietą było dziś ładnie;) Jestem zadowolona, bo nie podjadałam i jadłam o stałych porach. Nie mam niestety foto menu, bo byłam w domu, a tak głupio przy wszystkich domownikach chodzić z aparatem i robić fotki wszystkiego co wkładam do ust.

Ale limit kalorii 1400 ładnie wypełniłam i nie było dalej żadnych słodyczy ( już 12 dni!). Muszę tylko teraz bardziej starać się ograniczać węglowodany. 

Ważenie we wtorek. Nie wiem, czego się spodziewać, ale myślę, że w tym tygodniu jakoś niespodzianek nie będzie, albo będą ale takie mało przyjemne;/ Zobaczymy. 

A teraz jeszcze ćwiczenia na ten tydzień:

  1. rozgrzewka - 10minu killera z Ewą Chodakowską ( udało mi się ściągnąć tylko I część z Chomika;/ ale po tym 20 minutach wymiękłam;/ )
  2. http://www.youtube.com/watch?v=piKWTcZMu_g - 10min arms z Mel B 
  3. http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 - abs level 1 
  4. http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs - 8 min legs
  5. http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=relmfu - 8min buns
  6.  stretch
  7.  dodatkowo - codziennie minimum 20 minut hula- hop + gdy jestem w domu i jest ładna pogoda - minimum 60 minut jazdy na rowerze
Dziś już wykonałam ćwiczenia, jeszcze tylko idę pokręcić hula - hopem, zrobię sobie peeling kawowy i idę spać, bo jutro idę do pracy na cały dzień;/ 

Myślę nad kupnem jakiegoś wspomagacza. Znacie jakiś skuteczny fat burning? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz