piątek, 24 maja 2013

Piątkowe ćwiczenia - pilates

  Dziś propozycja ćwiczeń relaksujących, prostych, ale skutecznych. Mowa o pilatesie. To bardzo zdradliwe ćwiczenia, ponieważ mimo brakuj większego zmęczenia pracują wszystkie mięśnie, nawet te o których nie mamy zielonego pojęcia;p

Fat burning pilates

Burn fat fast: strenght workout

Arms, Chest and shoulders

abs

Legs

Pilates stretching

Miłego ćwiczenia;)

8 komentarzy:

 1. mialam wlaczyc pilates do maratonu, ale nikt nie zaproponowal, napewno znajdzie sie w drugiej edycji jak bedziesz startowala :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nigdy nie ćwiczyłam pilatesu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. a szukałam ćwiczeń na dzisiaj ... o już nie wiem od czego zacząć po takiej przerwie w ćwiczeniach ! dobrze,że ciebie mamy <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszędzie słyszę o pilatesie, ale po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że nigdy nie włączyłam go do swojego treningu i nie spróbowałam! Najwyższy czas zacząć od poniedziałku, bo do końca tygodnia plan mam już ułożony ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze z politowaniem patrzyłam na pilates, ale kiedy go spróbowałam pierwszy raz, rzeczywiście poczułam, że uaktywniają się "nowe" mięśnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też nigdy nie próbowałam, ale słyszałam ze pilates jest świetny i rewelacyjnie rozciąga ciało. No ale oczywiście, jak wszędzie - potrzeba wytrwałosci..

  OdpowiedzUsuń