sobota, 2 marca 2013

Niespodzianki i nowa współpraca ;)


 Uwielbiam niespodzianki. Dzisiejszy dzień będzie pełene niespodzianek, tym na które wyczekuję i tych mniej spodziewanych. Jedną z nich był pan kurier z z przesyłką ;) Przytargał ogromne pudło, a w nim mnóstwo wspaniałych produktów ;) Tak, tak rozpoczynam współpracę z firmą Sante ;) Bardzo mnie to cieszy ;)


W paczce jak widzicie znalazłam wiele produktów, między innymi musli, kasze, soczewice, granolę i wiele, wiele innych ;) W najbliższym czasie będą się tutaj pojawiać przepisy na zdrowe produkty, z tymi prodktami ;)

Na koniec chciałam Was zaprosić do wzięcia udziału w loterii Sante.Do wygrania wycieczki, karty upominkowe i książki Agnieszki Maciąg "Smak Życia". Więcej szczegółów na stronie Loteria Sante (klik)7 komentarzy:

 1. Oj chętnie bym przyjęła pana kuriera z taką paczką:) Czekam na przepisy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. mniam mniam mniamy :) smaczny ten 'pan kurier ;)'

  OdpowiedzUsuń
 3. ale Ci dobrze! :) w mojej kuchni również przeważają produkty Sante, są w stosunkowo dobrej cenie i jakości :) czekam na ciekawe, nowe propozycje dań:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubie produkty sante, szczególnie ich granulowane otręby no i oczywiście klasyczne Bran Flake'sy : )

  OdpowiedzUsuń
 5. zazdroszczę takiej współpracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. hihi faktycznie taka sama paczka :) smacznie wyglądają te przepisy, właśnie dumam nad swoimi :) tyle pyszności do wypróbowania :) mniam

  OdpowiedzUsuń