czwartek, 7 marca 2013

Ah to marcowe powietrze...Jedzeniowy misz-masz

  Niby jest ciepło, człowiek zaczyna się cieszyć, że idzie wiosna, a tu hop i przyplątała się choroba... Powaliła z nóg, wrzuciła do łóżka i zalała gorączką;/ No cóż, a jeszcze niedawno mówiłam, że moja odporność się poprawiła,bo tak dawno nie byłam chora... Nie wolno wywoływać wilka z lasu!

   I tak leżę w łóżku, nie mam na nic siły, wszystko dociera do mnie jakby w zwolnionym tempie i nie mogę się na niczym skupić... Nie poddaję się jednak. Muszę szybko wrócić do zdrowia i przygotowywać się do wiosny ;) Czasu już coraz mniej;)

  Jakoże dziś nic mądrego nie wymyślę, to podzielę się z Wami jedynie zdjęciami moich posiłków z ostatnich dni. Nie jest to jadłospis jednodniowy, a chaotycznie wybrane zdjęcia z całego tygodnia ;)
jajecznica z awokado
 sałatka z tuńczyka
sałatka makaronowa
serek wiejski z marchewką i papryką
sałatka warzywna z uszkami

Na dziś tyle, idę się kurować ;)

5 komentarzy:

 1. zdrówka życzę:) a posiłki wyglądają smakowicie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Same smaczne, zdrowe posiłki! :) Tak trzymać. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat dziś kupiłem Awokado no i mam smaki na jajecznice :) Już wiesz co jutro będzie na śniadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę przepis na sałatkę z tuńczyka ;))

  Wytypowałam Cię do udziału w pozytywnym wyzwaniu, który organizuję na blogu ;) szczegóły tutaj: http://mag-su.blogspot.com/2013/03/pozytywne-wyzwanie-podaj-dalej.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam, że w Polsce spróbowałam raz tych serków wiejskich TIP i bardzo mi nie smakowały. Prawie sama woda. Ale teraz tak tęsknię do wieśniaków, że nawet ten bym zjadła :)

  A jajecznicę z awokado bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń